Bezbłędne LCD X6 od Philipsa

Philips wprowadza dwa nowe monitory ciekłokrystaliczne zaawansowanej serii X. Oba produkty, 17- oraz 19-calowy objęte są gwarancją Perfect Panel gwarantującą brak jakichkolwiek wad panelu.

Monitory dostępne są w atrakcyjnej kolorystyce, opracowanej zgodnie z obecną tendencją, by dostosowywać urządzenia do wystroju nowoczesnych wnętrz - błyszcząco czarna warstwowa oprawa (sandwich) i metalowa wygięta w łuk podstawa. Model 17-calowy jest dostępny w opcjonalnej, limitowanej edycji z błyszcząco białą oprawą i niebieską przekładką.

Bezbłędne LCD X6 od Philipsa

Monitor LCD Philips 170X6

Monitory 170X6 (17-calowy) i 190X6 (19-calowy) zawierają funkcję LightFrame Digital Reality i matryce o krótkim czasie reakcji wynoszącym 8 ms. Nowe monitory mają umieszczony na linii wzroku port USB 2.0 do obsługi szybkiej komunikacji z komputerem wyposażonym w taki port. Dodatkowym ułatwieniem jest system Philips CableCover, który pozwala uporządkować kable zasilania i komunikacyjne.

Istotnym elementem przemawiającym za monitorami Philipsa jest wspomniana już gwarancja Perfect Panel. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancyjnym stale świecących lub stale wygaszonych pikseli klient ma prawo do bezpłatnej wymiany lub naprawy nabytego monitora.

Zwiększeniu wygody użytkownika służy także możliwość dostosowywania trybów TV/Video, Internet, Photo (zdjęcia), Text (tekst), Graphic (grafika), Gaming (gry) i sRGB do własnych upodobań. Funkcja LightFrame Digital Reality, uaktywniania przyciskiem umieszczonym na oprawie monitora, ułatwia nawigację w trybie pełnoekranowym. Przyciski są zamontowane na oprawie monitora, a ikony zostają podświetlone w celu wskazania, która funkcja została wybrana.

Jako uzupełnienie, Philips oferuje opcjonalne małe głośniki stylistycznie dopasowane do monitorów. Dwuelementowy zestaw kolumn MMS321 złożony jest z dwóch głośników niskotonowych 55 mm oraz przetwornika wysokotonowego. Ponadto głośniki są wyposażone w osłony magnetyczne zapobiegające zniekształceniom obrazu na monitorze.

Ceny monitorów to 170X6 - 1459 zł, 190X6 - 1899 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200