Betacom i Cisco będą wdrażać platformy e-learningu

Wdrażane przez Betacom systemy zdalnego nauczania będą oparte na rozwiązaniach sieciowej dystrybucji treści opracowanych przez Cisco Systems.

Cisco i Betacom nawiązały współpracę w zakresie rozwoju i wdrożeń platform e-learningowych. Porozumienie dotyczy wykorzystania rozwiązań Cisco Content Delivery Networking w systemach zdalnego nauczania firmy SABA, której Betacom jest przedstawicielem w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Warszawski integrator opracował polską wersję systemu zarządzania procesem uczenia i zarządzania treścią. Firmy stworzą ofertę zintegrowanej platformy e-learningu opartej na rozwiązaniach sieciowej dystrybucji treści opracowanych przez Cisco Systems.

Współpracę w zakresie wdrażania systemów zdalnego nauczania Cisco nawiązało również z dwoma innymi partnerami – ComputerLandem i spółką MCX. Jak utrzymują przedstawiciele firmy, ponad 80% wewnętrznych szkoleń w Cisco Systems jest realizowanych za pomocą platformy SABA.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200