Best of Comdex 2001

Dzisiaj zostały rozdane nagrody dla najbardziej innowacyjnych i przełomowych produktów zaprezentowanych na targach. Przyznano je w 17 kategoriach, a jury stanowiły zespoły redakcyjne magazynów IDG: PC World, Computerworld, InfoWorld, Network World i CIO.

Dzisiaj zostały rozdane nagrody dla najbardziej innowacyjnych produktów wystawy. Przyznano je w 17 kategoriach, a jury stanowiły zespoły redakcyjne magazynów IDG: PC World, Computerworld, InfoWorld, Network World i CIO.

Nominowane w poszczególnych grupach produkty i zwycięzcy danych kategorii to:

Najlepszy produkt targów:

- Fujitsu PC Corporation - Fujitsu Lifebook P Series

Najlepszy notebook:

- Fujitsu PC Corporation - Fujitsu Lifebook P Series (zwycięzca)

- Toshiba - Toshiba Protage 4000 Series

- Toshiba - Toshiba Satelite 5005-S504

Najlepszy komputer PC typu desktop:

- Compaq - D500 Ultra-Slim Desktop (zwycięzca)

- Sony - PCV-MXS 10

- HP- E-PC 42

Najlepsze urządzenie przenośne typu PDA:

- Handspring - Treo 180 (zwycięzca)

- Toshiba - Pocket Pce570

- PC-EPhone - PC-EPhone 2.0

Najlepsze urządzenia domowe do przechowywania danych:

- CMS Peripherials - Desktop ABS w/ USB 2.0 (zwycięzca)

- Panasonic - DVD Burner LF-D311

- Imation - RIPGO!

Najlepsze oprogramowanie do urządzeń PDA:

- Rand McNally + Palm - PalmPak Travel Card: Rand McNally Road Atlas (zwycięzca)

- Cutting Edge Software - Quickoffice Conference 6.0

- Conduits Technologies - Pocket Slides 1.1

Najlepsze oprogramowanie internetowe:

- Browse3D Corporation - Browse3D Browser Beta 1.0 (zwycięzca)

- Eyeball Networks - Eyeball Chat 2.0

- Rivar Technologies - CODE: NEO Version 1.0

Najlepsza nowa technologia:

- Senseboard Technologies AB - Virtual Keyboard (zwycięzca)

- Marathon Technologies - Split Site

- Virtutech - Virtutech Simics

Najlepszy produkt koncepcyjny:

- Patria Ailon OY - Ailonet (zwycięzca)

- IPDEX Technologies - Red Eye 7

- T11 Network Technologies - Digital Closet

Najlepszy bezprzewodowy system sieciowy:

- Proxim - Harmony 802.11a (zwycięzca)

- Agere System - AP-2000 Access Point

- Intel - Intel Pro/Wireless 5000 LAN Products

Najlepsze oprogramowanie korporacyjne:

- Novell - ZEN works for Desktops 3.2 (zwycięzca)

- Cardiff Software - Liquid Office eForm Management v2.0

- Cisco Systems - Cisco Unity 3.0

Najlepszy sprzęt sieciowy:

- Brocade Communications Systems - Brocade Silkworm 380 Enterprise Fabric Switch (zwycięzca)

- Celestix Networks - Trus Server Appliance

- Netscaler - Netscaler Request Switch 6000 Series

Najlepsze usługi:

- Distinctive Technologies - PC Pinpoint Pro (zwycięzca)

- CNM Network - Voice Assistant

- collective Good - CARE Mobile Phone Recycling Program

Najlepsze rozwiązania korporacyjne do przechowywania danych:

- Nexsan Technologies - Infinisan D2D (zwycięzca)

- Texas Memory Systems - NAS-250

- Dot Hill - Sannet Axis

Najlepsze oprogramowanie sieciowe:

- Novell - Netware 6 (zwycięzca)

- Techtracker - Techtracker ITXv1.0

- CrossTec - NetOp Remote Control Version 7.0

Najlepszy serwer:

- NEC - NEC Express 5800/320 La (zwycięzca)

- Egenera - Egenera Blade Frame 1.1

- Toshiba - Magnia 2300

Najlepsze oprogramowanie ochrony danych:

- G+A Electromedia - Access Armor v 1.0 (zwycięzca)

- Trust Digital - PDA Secure (for CE & Palm)

- Pocket Multimedia - PMM Pocket Remote

Najlepszy produkt e-business:

- Cyberspace HQ - Service Traq (zwycięzca)

- Marathon Technologies-Exchange Server 3000

- Netmining - Hits-into-Leads

Zobacz również:

  • Kochajmy nasze dziury