Barracuda Networks wprowadza do oferty chmurową wersję Web Application Firewall

Jest to rozwiązanie typu WAF-as-a-Service, będące samodzielnie zarządzaną zaporą WAF, chroniącą firmy przed atakami w warstwie siódmej, przed atakami DDoS, wstrzykiwaniem kodu SQL, atakami dnia zerowego oraz przed zagrożeniami z listy OWASP Top 10.

Barracuda WAF-as-a-Service to usługa chmurowa zapewniająca organizacjom bezpieczeństwo aplikacji internetowych – od procesów DevSecOps do dużych wdrożeń produkcyjnych. Rozwiązanie oferuje wiele opcji konfiguracyjnych, od automatycznej konfiguracji za pośrednictwem Barracuda Vulnerability Remediation Service (BVRS) do dostosowywania zasad.

Usługa chroni firmy przed zagrożeniami z listy OWASP Top 10, botami, atakami DDoS i innymi zaawansowanymi atakami, na przykład używającymi XML lub JSON, a nawet przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami dnia zerowego poprzez synchroniczną integrację z siecią Barracuda, która w czasie rzeczywistym gromadzi informacje o aktualnych zagrożeniach.

Zobacz również:

Kreator konfiguracji pozwala zabezpieczyć aplikacje internetowe w ciągu kilku minut bez zaawansowanej specjalistycznej wiedzy na temat bezpieczeństwa. Intuicyjny interfejs, bez żadnego urządzenia do zainstalowania i zarządzania, eliminuje złożoność wdrożenia WAF.