Baramundi automatyzuje infrastrukturę Warbudu

Jedna z największych spółek budowlanych Warbud S.A. wdrożyła pakiet baramundi Management Suite.

Firma Warbud, stosuje oprogramowanie na 250 stacjach roboczych, a do końca drugiego kwartału 2015 roku zamierza wyposażyć w pakiet pozostałe stacje. Zastosowanie rozwiązania baramundi ma uprościć administrowanie środowiskiem informatycznym oraz zoptymalizować koszty pracy działu IT.

Pakiet baramundi Management Suite do zarządzania cyklem życia urządzenia klienckiego składa się z kilkunastu modułów o różnym przeznaczeniu, które współpracują ze sobą poprzez jedną bazę danych i są sterowane z jednego interfejsu użytkownika. Moduły można kupować oddzielnie, dostosowując tym samym ofertę baramundi do potrzeb danego przedsiębiorstwa. „W naszej ocenie rozwiązanie baramundi zyskało także dzięki tej strukturze. Wybraliśmy większość z dostępnych modułów, gdyż uznaliśmy, że będą one nam najbardziej potrzebne i znajdą zastosowanie w naszej organizacji. To również pozwala racjonalnie zarządzać kosztami firmy” – informuje Adam Peczot z Warbudu.

Zobacz również:

  • Transformacja kultury IT prowadzi do sukcesu biznesowego
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200