Balmoso Investments łączy się z NEXERĄ

Zakończyła się koncentracja spółek w Grupie NEXERA, w wyniku której Nexera Sp. z o.o połączyła się z Balmoso Investments Sp. z o.o.

Balmoso Investments Sp. z o.o., jako jedna z dwóch spółek będących własnością Nexera Holding Sp. z o.o., wygrało konkurs w 3. naborze wniosków o dofinansowanie budowy sieci w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w obszarze płockim.

Po zakończeniu procesu konsolidacyjnego, już w ramach firmy Nexera Sp. z o.o., realizacja projektu zapewni dostęp do szybkiej sieci światłowodowej 63 tysiącom gospodarstw domowych oraz ponad 153 szkołom zlokalizowanym na terenie 5 powiatów z tego obszaru: gostynińskiego, lipnowskiego, płockiego, sierpeckiego oraz (miasta na prawach powiatu) Płocka.

Zobacz również:

  • Microsoft przeniesie ekspertów AI z Chin do Kanady

„Unifikacja struktury grupy telekomunikacyjnej jest realizacją jednego z naszych założeń strategicznych na bieżący rok. Połączenie operatora hurtowego Nexera Sp. z o.o. ze spółką celową Balmoso Investments Sp. z o.o. upraszcza naszą strukturę i obniża koszty funkcjonowania Grupy NEXERA. Ułatwi to także działalność marketingową i komunikacyjna na rynku. Wszystkie projekty i działania prowadzone dotąd przez Balmoso Investments będą kontynuowane w ramach spółki Nexera Sp. z o.o.”, tłumaczy Jacek Wiśniewski, prezes zarządu NEXERY.

Źródło: InPlus Media

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200