Backup dla MSP

Quantum produkuje napęd taśmowy o nazwie GoVault, zaprojektowany do wykonywania kopii zapasowych danych w środowisku Windows. Urządzenie wspiera technologię de-duplikacji danych i jest przeznaczone dla małych i średnich firm.

GoVault to rozwiązanie typu "wszystko w jednym", składające się z dwóch przenośnych kaset (ochrona danych wewnętrznych i zewnętrznych), napędu taśmowego oraz oprogramowania. Oprogramowanie wspiera funkcję de-duplikacji danych, która pozwala zredukować liczbę kaset używanych do wykonania kopii zapasowych danych.

Backup dla MSP
Dzięki technologii de-duplikacji, GoVault może pomieścić 20-krotnie więcej danych i wykonuje backup nawet do 10 razy szybciej. Przy każdym kolejnym użyciu GoVault wykonuje tylko kopię zapasową zmian dokonanych w plikach. Pliki są odzyskane w ciągu kilku sekund z poziomu interfejsu Windows Explorer. Aby zabezpieczyć informacje przechowywane na kasetach przed kradzieżą, dane są szyfrowane oraz chronione hasłem.

Zobacz również:

  • Firma Quantum Brilliance nawiązała współpracę z Beyond.pl

Ceny produktu zaczynają się od 400 USD za zestaw składający się z napędu, dwóch kaset o pojemności 40 GB każda, oprogramowania oraz kabli SATA II. Kasety są dostępne w cenach od 100 USD i pojemnościach 40, 80, 120 i 160 GB. Rozwiązanie ma w swojej ofercie Veracomp.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200