Baan Polska ma nowego partnera

S&T Services Polska na mocy porozumienia zawartego z SSA Global zajmie się sprzedażą i wdrożeniami przejętych przez SSA rozwiązań firmy Baan.

Amerykańska firma SSA Global Technologies - która od lipca 2003 r. jest nowym właścicielem produktów marki Baan - chce tym samym rozszerzyć działalność w Europie. W 2003 r. obrachunkowym ok. 31% z 285 mln USD jej przychodów pochodziło z rynku EMEA. S&T Services dotychczas współpracowała z SSA Global w zakresie sprzedaży systemów wspomagających zarządzanie linii MAX. Z oprogramowania tego w Polsce korzysta ok. 70 firm produkcyjnych i dystrybucyjnych - m.in. Polfa Kutno.

Do tej pory produkty firmy – SSA Baan ERP, SSA Baan Dimensions, SSA Baan RoutePro i TransPro – oferowały Matixall, Talex i Efbud, wcześniej także Ster-Projekt. Z rynkiem tym związana jest również firma DST, która opracowała własne rozwiązanie HR zintegrowane z systemem ERP holenderskiej firmy. Produktów marki Baan nie sprzedaje już Singular Software, który pozostaje natomiast właścicielem krakowskiego centrum lokalizacyjnego Baana. Polski oddział S&T Services, przygotowuje się obecnie do stworzenia centrum kompetencyjno-wdrożeniowego dla rozwiązań SSA Baan.

Zobacz również:

  • Apple i Arm stawiają na długofalową współpracę
  • Nokia wybrała platformę Red Hat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200