BRE Bank zintegrowany z Xtrade

Bank, jako pierwsza firma w Polsce, zaimplementował aplikacje Commerce One do obsługi zamówień z wykorzystaniem platformy B2B Xtrade.

BRE Bank, jako pierwsza firma w Polsce, zaimplementował System Obsługi Zamówień Elektronicznych dla platformy Xtrade. Dzięki wdrożeniu systemu i zintegrowaniu go z istniejącą infrastrukturą informatyczną bank będzie mógł zautomatyzować i usprawnić proces zamówień i kontaktów z dostawcami. Wdrożenie aplikacji stworzonej na bazie technologii Commerce One zakończono w - rekordowym jak twierdzą przedstawiciele Xtrade - ciągu 14 tygodni. Obecnie na platformie oferowane są: sprzęt komputerowy, urządzenia i meble biurowe.

BRE Bank już w czerwcu dokonał pierwszych zakupów sprzętu komputerowego poprzez Xtrade. Jak utrzymuje kierownictwo banku, organizacja przetargu aukcyjnego na platformie pozwoliła firmie obniżyć koszt zakupu sprzętu o ok. 15%. Wdrożenie Systemu Obsługi Zamówień Elektronicznych jest zalecane przedsiębiorstwom, które zamierzają dokonywać dużych i częstych zakupów poprzez Xtrade.

Zobacz również:

  • 5 najistotniejszych zmian zgłoszonych przez e-Izbę w projekcie ustawy „Polska cyfrowa. Pakiet zmian 2022”
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200