Azure i genAI wspomogą inżynierów

Cyient współpracuje z Microsoft w celu utworzenia „EnGeneer”: Centrum Doskonałości dla inżynierii inteligentnych produktów i automatyzacji procesów inżynieryjnych.

Mikhail Nilov/ Pexels

Cyient, globalna firma zajmująca się rozwiązaniami cyfrowymi, inżynieryjnymi i technologicznymi, nawiązała współpracę z Microsoft w celu utworzenia Centrum Doskonałości „EnGeneer” (CoE), wykorzystującego usługę Azure OpenAI i technologie generatywnej sztucznej inteligencji do napędzania innowacji inżynieryjnych w różnych branżach. EnGeneer CoE zwiększy elastyczność cyklu życia inżynierii poprzez opracowanie platform i narzędzi, które zapewnią inżynierom automatyzację i pomoc, ostatecznie zwiększając produktywność i jakość dzięki generatywnej sztucznej inteligencji.

W ramach tej współpracy zintegrowano generatywną sztuczną inteligencję z istniejącymi rozwiązaniami CyFast i CyArc. Postępy te przyspieszą walidację, weryfikację i sprawdzanie zgodności systemów inżynieryjnych, przyspieszając cykl rozwoju produktu.

Zobacz również:

  • OneNote będzie mógł czytać notatki pisane odręcznie

Współpraca między Microsoft i Cyient wykracza poza EnGeneer CoE, obejmując szerszą współpracę w celu wykorzystania technologii OpenAI i generatywnej sztucznej inteligencji we wszystkich rozwiązaniach platformy Cyient, w tym w opiece zdrowotnej, zrównoważonym rozwoju i produktach połączonych. Wykorzystując usługę Microsoft Azure OpenAI, Cyient dąży do zwiększenia swoich możliwości i dostarczania inteligentnych produktów i platform przyszłości.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200