Awaria Microsoft Teams

Dzisiaj w południe czasu polskiego (a dokładnie o 6:30 wschodnioamerykańskiego czasu EST) użytkownicy usługi Teams zaczęli raportować, że nie mogą się z nią połączyć. Microsoft potwierdził już, że mamy do czynienia z globalną awarią, która może dotknąć każdego, niezależnie od tego gdzie przebywa.

Teams

Szereg użytkowników usługi Microsoft Teams zgłasza, że podczas próby połączenia się z nią pojawia się błąd 401, podczas gdy inni mogą co prawda zalogować się, ale nie mogą wysyłać wiadomości. Jeszcze inni konwersują, ale usługa działa bardzo wolno.

Microsoft opublikował komunikat w którym czytamy, „Problem pojawił się w Europie oraz Azji i po wstępnym zbadaniu go potwierdzamy, że jest awaria, która może dotknąć wszystkich użytkowników na całym świecie. Nasi informatycy dokonują już różnego rodzaju telemetrycznych pomiarów, które powinny zidentyfikować źródło awarii”.

Zobacz również:

  • Google Fiber testuje 20-gigabitowy internet dla użytkowników domowych z routerami Wi-Fi 7
  • Awaria Microsoft Teams - nie działa aplikacja i portal WWW
  • Sam Altman triumfalnie wraca do OpenAI

Warto przypomnieć, że w tym miesiącu usługa Teams uległa awarii już drugi raz . Pierwsza awaria miała miejsce 1-go kwietnia. Przestał wtedy działać pakiet wielu produktów firmy, wśród których znalazły się obok usługi Teams również Azure i Bing.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200