Automarket.pl kończy działalność

Zarząd serwisu motoryzacyjnego zadecydował o zakończeniu działalności. Automarket stawiał na sprzedaż samochodów używanych, ponadto rozwijał działalność poza Internetem.

Zarząd wortalu motoryzacyjnego Automarket.pl zadecydował 17 stycznia br. o likwidacji spółki. Domena serwisu zostanie prawdopodobnie wystawiona na sprzedaż. Automarket.pl powstał na przełomie września i października 2000 roku.

W odróżnieniu od innych wortali motoryzacyjnych, Automarket od początku zamierzał działać przede wszystkim na rynku aut używanych. Ponadto obok działalności internetowej firma miała rozwijać pośrednictwo w sprzedaży samochodów w fizycznych punktach, sprzedawać ofertę pakietów ogłoszeniowych i inne usługi marketingowe. "Działalność nie przyniosła oczekiwanych wyników" - podsumował krótko b. prezes Automarket.pl, Wojciech Kwiatkowski. Spółka nie podała informacji na temat liczby transakcji w przeprowadzeniu których pośredniczyła.

Zobacz również:

  • Rosyjski oddział Google ogłasza upadłość

Udziałowcami serwisu były m.in. Daewoo TU, Migut Media i NFI Magna Polonia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200