AutoMapa TabletPC

Firmy Aqurat i Geosystems - producenci systemu nawigacyjnego AutoMapa – poinformowali o wprowadzeniu na rynek programu AutoMapa działającej na komputerach PC.

AutoMapa TabletPC

AutoMapa TabletPC została przygotowana do pracy na urządzeniach Tablet - czyli przenośnych komputerach PC wyposażonych w ekrany dotykowe. Wersja ta działa również na zwykłym komputerze , jednak menu i interfejs programu zostały specjalnie dopasowane do ekranów dotykowych. AutoMapa w wersji przystosowanej do komputerów stacjonarnych z tradycyjnym ekranem i myszką pojawi się za kilka tygodni.

"Ponieważ AutoMapa znana jest na rynku jako mobilny system nawigacyjny, w pierwszej kolejności zależało nam na wyposażeniu w dobre mapy i oprogramowanie pojawiających się aktualnie na rynku urządzeń do nawigacji samochodowej" - informuje Marek Goschorski, prezes firmy Aqurat. "Urządzenia te są już dziś dostępne w cenie 5000-9000 zł. Podobnie jak fabryczne systemy nawigacji samochodowej można je wstawić w miejsce radia, a ekran zamontować na desce rozdzielczej. Ich dodatkowy atut to nie tylko znacznie atrakcyjniejsza cena w stosunku do fabrycznych systemów nawigacji, ale także w pełni funkcjonalny komputer PC z możliwością oglądania filmów DVD, odtwarzania muzyki MP3 i odbioru poczty elektronicznej. Sądzimy więc, że będą interesującą alternatywą dla fabrycznych systemów nawigacji."

Zobacz również:

"Zachowaliśmy pełną zgodność formatów pomiędzy nową wersją AutoMapa TabletPC a naszym sztandarowym produktem AutoMapa PocketPC. Dzięki temu użytkownicy posiadający wersje na różne urządzenia mogą wymieniać się między sobą danymi takimi jak ulubione punkty, trasy dojazdowe na działkę etc. Również cena AutoMapy pozostaje bez zmian. Mapa Polska 50k, która zawiera prawie pół miliona kilometrów polskich dróg oraz plany ulic w ponad 170 miastach kosztuje 329 złotych natto. Chcąc korzystać z bardzo precyzyjnej nawigacji w mieście "od drzwi do drzwi" należy wyposażyć się dodatkowo w wybrane adresowe plany miast, które zawierają po kilkadziesiąt tysięcy punktów adresowych, obrysów budynków i punktów użyteczności publicznej. Każdy plan kosztuje 129 zł netto, a dostępne są Warszawa, Kraków, Poznań i Wrocław. Kończymy przygotowywanie planów Trójmiasta oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego."

AutoMapa dostępna jest m.in. w sieciach sprzedaży Nissana i Toyoty.

Informacje:

http://www.automapa.com.pl


TOP 200