AutoImage 2000 wyróżniony przez magazyn Cadalyst

Program AutoImage PRO 2000 firmy Rasterex otrzymał najwyższe oceny (pięć gwiazdek) w kategoriach edycji i czyszczenia rastra oraz jako narzędzie do wektoryzacji.

Program AutoImage PRO 2000 firmy Rasterex, jako nakładka na AutoCAD-a pozwala na edycję, korekcję i kalibrację rastra, umożliwia rozpoznawanie obiektów rastrowych oraz pozwala tworzyć i edytować wektory. Kolejną funkcją aplikacji jest automatyczna lub półautomatyczna konwersja rastra na wektor i wektora na raster. Program posiada również moduł rozpoznawania tekstu (OCR), a Color Procesor umożliwia separację kolorów w rysunku i ich zapis w osobnych plikach (warstwach). Wszystkie te działania możliwe są bezpośrednio z poziomu AutoCAD-a.

AutoImage PRO 2000 uzyskał najwyższe oceny we wszystkich trzech kategoriach: czyszczenie i edycja rastra oraz narzędzia do wektoryzacji. W magazynie Cadalyst zwrócono również uwagę na program RxSpotlight PRO, który pozwala na te same operacje, ale bezpośrednio z poziomu Windows, nie wymagając posiadania i instalowania AutoCAD-a. RxSpotlight w wersji umożliwiającej obróbkę rastra (bez konwersji rastra na wektor i edycji wektorów) jest dodawany przez firmę Agraf do skanerów GTCO Calcomp.

Agraf

tel.: (42) 6741043

www.agraf.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200