Atos ma nowego CEO

Tomasz Radomski zastąpił Piotra Wierzbickiego, który po ponad czterech latach kierowania spółką odszedł z Atos Polska.

Grafika: Atos

Tomasz Radomski będzie nie tylko CEO, ale też szefem sprzedaży Atos Polska.

W Atos Polska Tomasz Radomski od ponad roku był odpowiedzialny za sprzedaż do sektora produkcji, a następnie za całą sprzedaż firmy. Obecnie oprócz funkcji CEO pełni również rolę szefa sprzedaży Atos Polska. Tomasz Radomski ma ponad 25 lat doświadczenia w takich obszarach jak sprzedaż, IT, OT, wdrażanie nowych technologii informatycznych, cyberbezpieczeństwo, AI, ML, produkcja, logistyka, inwestycje, zarządzanie majątkiem.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak Honeywell, IBM, PKN ORLEN i SGS, gdzie zajmował się zarządzaniem, sprzedażą i projektami związanymi z analizą i usprawnianiem procesów. Ponadto był odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie oraz sprzedaż systemów klasy ERP, BI, EAM, jak również sprzedaż systemów klasy DCS i SCADA oraz rozwiązań dla cyberbezpieczeństwa i analizy danych.

Zobacz również:

  • Dane odpowiednio zaopiekowane
  • Twitter będzie miał nowego CEO

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Technologia Chemiczna oraz uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie Produkcją i Transfer Technologii oraz London Business School - program dla menadżerów BUSINESS and INDUSTRY INSIGHT. Aktualny Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200