Atos ma nowego CEO

Grupa Atos ogłosiła, że z dniem 1-go stycznia 2022 roku stanowisko CEO objął Rodolphe Belmer, który do zarządu dołączył w październiku ubiegłego roku i obecnie został wybrany do kierowania transformacją firmy.

Atos ma nowego CEO

Fot. Atos

Nowy CEO firmy Atos posiada bogate doświadczenie i międzynarodową sieć kontaktów, dzięki czemu postrzegany jest jako lider biznesowy w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji – na obranym stanowisku wykorzysta swoje osiągnięcia w przekształcaniu i prowadzeniu firmy w zmiennych warunkach rynkowych.

Rodolphe Belmer (52 lata) od 6 lat zajmował stanowisko prezesa operatora satelitarnego Eutelsat Communications, po 14-letniej karierze w paryskim gigancie telewizyjnym Canal Plus, gdzie został mianowany prezesem w 2003 roku i pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Grupy w latach 2012-2015. Belmer jest również członkiem zarządu serwisu streamingowego Netflix.

Zobacz również:

  • LeverX Poland staje się największym oddziałem LeverX Group w całej Unii Europejskiej.
  • CEO i kadra kierownicza nie przywiązują uwagi do haseł

Komentując tę nominację Bertrand Meunier (Chairman of the Board of Directors of Atos SE, Chairman of the Nomination oraz Governance Committee), powiedział: „W imieniu Zarządu Atos i wszystkich jego pracowników z radością witam Rodolphe'a Belmera i nie mogę się doczekać bliskiej współpracy z nim, w celu przyspieszenia transformacji naszej Grupy i dalszego wzrostu”.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200