Atende nagrodzone przez Cisco

Cisco nagrodziło swojego polskiego integratora. Atende SA otrzymało tytuł “Architectural Excellence Partner of the Year: Data Center" w regionie EMEAR. Nagrody Cisco Partner Summit Geographic Regional mają na celu wyróżnienie najlepszych partnerów na określonych rynkach technologii w całym regionie geograficznym.

Natalia Paluch, dyrektor sprzedaży sektora public, Atende SA odbiera nagrodę Cisco w Las Vegas. Fot. Atende

Podczas zakończonego właśnie globalnego szczytu Cisco Partner Summit 2019, organizator nagrodził swoich partnerów, którzy skutecznie wdrażają innowacje i uzyskują wybitne osiągnięcia we wsparciu cyfrowej transformacji przedsiębiorstw. Nagrody są przyznawane przez grupę globalnej organizacji partnerskiej Cisco i dyrektorów regionalnych i dotyczą poszczególnych obszarów, takich jak innowacyjne procesy, sukcesy oparte na architekturze, strategiczne programy zorientowane na wyniki biznesowe, wykorzystanie nowych możliwości i podejścia sprzedażowe.

„Cisco z dumą współpracuje z wiodącymi partnerami w celu napędzania transformacji cyfrowej, tworząc zaawansowane rozwiązania i świeże podejście do potrzeb naszych klientów”, powiedział David Meads, wiceprezes ds. Organizacji partnerskiej EMEAR w Cisco. „To zaszczyt uhonorować Atende SA z nagrodą EAMEAR Partner Summit jako Architectural Excellence Partner of the Year w obszarze Data Center, co jeszcze bardziej podkreśla wybitne osiągnięcia Atende w regionie EMEAR.”

Zobacz również:

  • Najnowsze cyberataki a dzisiejsze wyzwania w skutecznej cyberochronie przedsiębiorstw
  • Cyberobrona? Mamy w planach
  • Innowacje – co je napędza, a co hamuje

„Nagroda Architectural Excellence Partner of the Year w obszarze Data Center jest uhonorowaniem naszego wieloletniego wysiłku w budowaniu kompetencji naszej firmy. Cieszymy się z tego wyróżnienia, ponieważ potwierdza ono nasze dążenia do budowania sukcesu naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi w oparciu o najwyższy poziom kompetencji technicznej”, powiedział Jacek Forysiak, wiceprezes zarządu ds. techniki w Atende SA.

O randze przyznanej nagrody może świadczyć fakt, że w regionie EMEAR (Europa, Bliski Wschód, Afryka, Rosja) nagrodzonych zostało około 10 partnerów, zaś poziom niżej, czyli w regionie CEE nagrodę dostały tylko dwie firmy, w tym jedna z Polski.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200