Assential Software poszukuje partnerów

Firma rozbudowuje sieć dystrybucji w Polsce. Produkty spółki znajdują się już w ofercie firm Hogart i Umanis. Assential Software zamierza pozyskać do współpracy również firmy dotychczas nie związane z Informixem.

Assential Software poszukuje partnerów. Firma powstała na początku 2001 r. po wydzieleniu z Informixa działu aplikacji wspomagających zarządzanie informacjami. Rozwój spółki ma być finansowany z funduszy - w wysokości 1 mld USD - które firma otrzyma od IBM za przejęcie działu baz danych Informixa.

Assential Software zamierza rozbudowować sieć partnerów w Polsce. Produkty spółki znajdują się już w ofercie firm Hogart i Umanis. Prowadzone są także negocjacje z o współpracy z dotychczasowymi partnerami Informix Software - Prokom Software, Oltex, STGroup. "poszukujemy także partnerów nie związanych z dotychczas z Informixem, zwłaszcza tych, którzy zaoferują własne produkty na bazie naszych rozwiązań"- "mówi Lothar Hanle, dyrektor sprzedaży i marketingu Assential Software na region Europy Środkowej i Wschodniej. Firma nie zamierza na razie otwierać przedstawicielstwa w Polsce.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy

Dystrybutorami produktów Assential Software w Polsce są także - na mocy umów ogólnoświatowych - IBM i SAP. Linia produktów Data Stage zostanie zintegrowana z bazami danych IBM DB2 Warehouse Manager. Ponadto rozwiązanie Media 360 będzie zintegrowane z platformą systemową AIX i DB2 Universal Database. Z kolei SAP włączy DataStage do platformy mySAP.com Business Inteligence.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200