Asseco dla dużej rodziny

Asseco Poland na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej opracuje System Informatyczny Karty Dużej Rodziny. Wartość projektu to prawie 4,7 mln zł brutto.

Karta Dużej Rodziny jest efektem Rządowego Programu dla Rodzin Wielodzietnych i oferuje system zniżek i dodatkowych uprawnień rodzinom z co najmniej trójką dzieci, zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Obecnie partnerami akcji jest ponad 880 firm i instytucji. Program jest skierowany do 3,4 mln osób z rodzin wielodzietnych.

Asseco będzie odpowiedzialne za zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie SI KDR. Umożliwi on realizację zadań oraz obsługę spraw, w tym przyjmowanie wniosków, drogą elektroniczną. Dodatkowo spółka zadba o utrzymanie SI KDR przez ponad 3 kolejne lata.

SI KDR będzie otwarty na wymianę usług oraz informacji z systemami zewnętrznymi, np. PESEL, CEIDG, KRS, za pośrednictwem Centralnego Systemu Informatycznego Zabezpieczenia Społecznego (CSIZS), którego wykonawcą również jest Asseco.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200