Asseco Systems: duży deal z IBM

Asseco Systems podpisało umowę, obejmującą prawie całe portfolio produktów software’owych IBM. Jest to pierwsza firma w Polsce, która podpisała tak obszerną umowę OEM z firmą IBM.

Rolą spółki Asseco Systems, współpracującej w obszarze "application ready platform" z pionami biznesowymi firm grupy Asseco, jest dostarczenie zespołom rozwijającym różnorodne aplikacje wsparcia w zakresie nowoczesnej i innowacyjnej platformy software’owej.

Na bazie rozwiązań z rodziny Tivoli, WebSphere, Lotus oraz Information Management, software house’y Grupy Asseco opracowywać będą aplikacje na potrzeby swoich klientów, zwłaszcza działających w sektorze finansowym, telekomunikacyjnym, energetycznym i użyteczności publicznej.

"Umowa Grupy Asseco z IBM jest stabilną podstawą do budowy własnych rozwiązań w całej Grupie Asseco w długiej perspektywie czasu" - mówi Andrzej Retman, wiceprezes Asseco Systems.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200