Arrow Electronics z nagrodami CONTEXT ChannelWatch 2022

Globalny dostawca technologii Arrow Electronics został uznany za Best Value-added Distributor oraz Best Cybersecurity Partner for Europe w badaniu CONTEXT ChannelWatch 2022.

Arrow Electronics z nagrodami CONTEXT ChannelWatch 2022

Fot. AlphaTradeZone/Pexels

CONTEXT ChannelWatch to jedno z największych na świecie badań ankietowych dotyczących resellerów IT, stworzone przez CONTEXT, firmę zajmującą się od ponad 35 lat badaniem rynku IT i dostarczaniem analiz i raportów branżowych. Dzięki ponad 9000 uczestniczącym w badaniu resellerom, CONTEXT ChannelWatch dostarcza kluczowych informacji o intencjach i decyzjach zakupowych całej branży.

W ramach badania resellerzy w każdym kraju nominują dystrybutorów, z którymi współpracują, do nagród ChannelWatch Distributor of the Year przyznawanych przez firmę CONTEXT.

Komentując zdobycie nagród, Alexis Brabant „To zaszczyt móc otrzymać te nagrody w uznaniu innowacyjnych rozwiązań i usług o wartości dodanej, które zespoły Arrow dostarczają każdego dnia. Nasza wiedza specjalistyczna w zakresie chmury, bezpieczeństwa i innych technologii pomaga naszym partnerom handlowym w przekształcaniu ich firm oraz firm ich klientów. Jesteśmy wdzięczni naszym partnerom, którzy na nas głosowali. Będziemy nadal ich wspierać w nadchodzącym roku” – powiedział Alexis Brabant, vice president of sales for Arrow’s enterprise computing solutions business in EMEA .

Howard Davies, dyrektor generalny i współzałożyciel firmy CONTEXT, powiedział: „Gratulujemy firmie Arrow zdobycia nagrody CONTEXT ChannelWatch - Best Value-Added Distributor oraz Best Cybersecurity Partner for Europe w 2022 r. Transformacja cyfrowa nie może zakończyć się sukcesem bez bezpiecznych i stabilnych fundamentów, a wiedza i wsparcie dystrybutora wnoszącego wartość dodaną są niezbędne do stworzenia kompleksowych rozwiązań obejmujących wielu dostawców w kluczowych branżach. Wyróżniliśmy firmę Arrow ze względu na uznanie, jakim cieszy się wśród resellerów”.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200