Apple rozesłało zaproszenia na marcową konferencję. Sprawdź, jak ją obejrzeć

Marcowa konferencja Apple została oficjalnie zapowiedziana. Sprawdź, jak ją obejrzeć i czego po niej oczekiwać.

Firma Apple rozesłała do wybranych dziennikarzy zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 21 marca w jej kampusie w Cupertino. Zorganizowana ona zostanie pod hasłem "Let us loop you in".

Apple rozesłało zaproszenia na marcową konferencję. Sprawdź, jak ją obejrzeć

Konferencja Apple - 21 marca o godzinie 19:00

"Let us loop you in" - o co może chodzić?

W pierwszej kolejności przychodzi mi do głowy pasek iPod touch loop:

Organizowanie konferencji pod hasłem nawiązującym do takiego akcesorium wydaje mi się jednak bardzo mało prawdopodobne. Sądzę, że raczej chodzi tutaj o coś związanego z muzyką. Jeżeli tak faktycznie jest być może doczekamy się premiery bezprzewodowych słuchawek Bluetooth, lub słuchawek podłączanych za pośrednictwem złącza Lightning.

Zobacz również:

  • Jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych AI, ten chmurowy system nie ma sobie równych
  • Niespodziewana funkcja bezpieczeństwa w nowym iPadzie Pro

Czego możemy oczekiwać po konferencji?

Jeżeli chodzi o sprzęt rynek oczekuje:

- premiery iPhone'a SE wyposażonego w 4-calowy wyświetlacz, bardzo zbliżonego wyglądem do modeli iPhone 5s (ma go zastąpić) i oferującego m.in. zestaw układów A9/M9 (korzystają z niego iPhone 6s i 6s Plus)

- premiery mniejszego iPad Pro wyposażonego w ekran o przekątnej wynoszącej 9,7 cala, oferującego takie same podzespoły jak jego pełnowymiarowy brat i pozwalającego na skorzystanie z rysika Apple Pencil oraz klawiatury Smart Keyboard (oczywiście w mniejszej wersji)

- premiery nowej wersji iPada Air (zaoferuje m.in. lepsze głośniki, nowy ekran oraz wsparcie dla rysika Apple Pencil)

- udostępnienia nowych pasków dla zegarka Watch w nowych kolorach oraz linii pasków stworzonych przy wykorzystaniu nowych materiałów

Jeżeli chodzi o oprogramowanie być może doczekamy się nowych wersji systemu Apple Watch i aplikacji Mapy.

Jak oglądać?

Na żywo za pośrednictwem streamingu wideo (HLS) na: iPhonie, iPadzie, iPodzie touch z systemem iOS 7.0 lub nowszym, komputerach Mac z systemem OS X 10.8.2, Apple TV (2, 3 z systemem 6.2 lub nowszym i Apple TV 4 z systemem tvOS), komputerach z systemem Windows 10 (z poziomu przeglądarki Microsoft Edge).

Adres: apple.com/apple-events/march-2016/

Kiedy dokładnie?

Konferencja rozpocznie się o 19.00 czasu polskiego.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200