Apple może pokazać w przyszłym tygodniu swój pierwszy smartfon 5G

Korporacja ogłosiła wczoraj, że organizuje w przyszłym tygodniu we wtorek duży event, na którym zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania. Analitycy spekulują, że zobaczymy wtedy prawdopodobnie pierwszy smartfon 5G tej firmy (iPhone 12) oraz szereg innych nowych urządzeń, takich jak Apple Watch czy iPad Air.

Apple

Apple ogłosi prawdopodobnie podczas tego wydarzenia, kiedy udostępni użytkownikom najnowsze aktualizacje systemów operacyjnych iOS i watchOS, czyli systemy iOS 14 i watchOS 7.

Dla fanów technologii opracowywanych przez Apple wrzesień kojarzy się od lat z premierami kolejnych wersji smartfonów iPhone. Wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie podobnie. Jednak nie jest to pewne gdyż ten rok różni się od poprzednich wrześniowych wydarzeń tego typu z powodu zamieszania związanego z pandemią koronawirusa.

Zobacz również:

Właśnie dlatego niektórzy sądzą, że nowy iPhone wspierający technologię 5G zostanie zaprezentowany w późniejszym terminie. Pojawiają się spekulacje iż może to być koniec października, a cała uwaga zostanie skoncetrowana tym razem na urządzeniach Apple Watch i iPad. Przekonamy się o tym za niecały tydzień.


TOP 200