Aplixcom wprowadza pakiet Infor PM BSA na polski rynek

Za sprawą katowickiej firmy Aplixcom na polskim rynku dostępny będzie pakiet aplikacji dedykowanych dla budżetowania, planowania i prowadzenia analiz biznesowych firmy Infor.

Oprogramowanie wchodzące w skład pakietu Infor Performance Management Business Specific Applications zawiera m.in. predefiniowane raporty, analizy i panele administracyjne przygotowane z myślą o pracownikach różnych szczebli. Aplikacje wchodzące w skład pakietu umożliwiają m.in. przeglądanie, analizowanie i monitorowanie krytycznych wskaźników przedsiębiorstwa z wielu perspektyw i na różnym poziomie szczegółowości. Dostęp do takich informacji może ułatwić m.in. procesy związane z zarządzaniem przepływami gotówki. Według przedstawicieli firmy Aplixcom oprogramowanie narzuca narzuca konsekwentne miary i definicje w całej firmie, co zapewnia jednolity i poprawny obraz działania organizacji.

Przeczytaj także:

Infor FMS SunSystems u dostawcy usług outsourcingu

Infor wprowadza nową ofertę migracyjną

Infor ERP LN z narzędziami opartymi na rolach

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200