Aplikacja od 1&1 umożliwia mobilną analizę stron www

Firma 1&1 wprowadziła nową aplikację mobilną 1&1 Web Analytics, która umożliwia właścicielom serwisów internetowych dostęp do najważniejszych statystyk swoich stron WWW na smartfonach. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi smartfonami i tabletami z systemem iOS i Android i można ją pobrać bezpłatnie w sklepach iTunes oraz Google Play.

Nowe narzędzie jest kolejnym rozwiązaniem mobilnym dedykowanym małym i średnim firmom. Aplikacja 1&1 Web Analytics wchodzi w skład pakietu 1&1 MyWebsite oraz pakietów hostingowych i może być użytkowana bez dodatkowych opłat. Aplikacja informuje o liczbie osób odwiedzających serwis internetowy oraz pokazuje, które podstrony są odwiedzane najczęściej i skąd pochodziły kliknięcia. Grafika z animacją umożliwia przeglądanie danych z poprzednich tygodni, miesięcy i lat.

Nowe narzędzie jest kolejnym rozwiązaniem mobilnym dedykowanym małym i średnim firmom. Oprócz pakietu MyWebsite firma 1&1 oferuje firmom pomoc w poprawie widoczności w przeglądarkach oraz spersonalizowane doradztwo ekspertów na temat pozyskiwania nowych klientów przez Internet.

Zobacz również:

  • Zainfekowany smartfon - przedstawiamy najpopularniejsze objawy
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200