Aneta Bartnicka nową prezes Dimension Data Polska

Firma Dimension Data (globalny integrator oraz dostawca usług zarządzanych dla hybrydowego środowiska IT) poinformowała o zmianach osobowych w zarządzie polskiego oddziału spółki. I tak z dniem 11 czerwca br. na stanowisko Prezes Zarządu polskiego oddziału spółki powołana została Aneta Bartnicka.

Aneta Bartnicka ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami spółek należących do międzynarodowych grup kapitałowych. Poprzednio pełniła funkcję wiceprezes zarządu S4E i przez blisko rok odpowiadała za finanse tej spółki giełdowej.

Wcześniej przez 7 lat pełniła funkcję dyrektora finansowego w Dimension Data Polska, gdzie od 2017 r. była także prokurentem. W latach 2004 – 2011 była związana z NextiraOne, jako szef zespołu sprawozdawczości i analiz, a w latach 1999 – 2004 z Alcatel e-Business Distribution. Aneta Bartnicka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu podatków.

Zobacz również:

  • Samsung będzie kolejną zagraniczną firmą, która skorzysta z funduszu CHIPS and Science Act
  • OpenAI: Sam Altmam wrócił do rady dyrektorów firmy

Wierzę, że moje doświadczenie wyniesione z poprzednich stanowisk w połączeniu z umiejętnościami i zaangażowaniem zespołu zapewni dalszy rozwój naszej firmy w Polsce, szczególnie w bliskiej perspektywie integracji Dimension Data z NTT. Chcemy realizować kolejne wyjątkowe projekty, zdobywać nowych klientów i nieustannie wspierać cyfrowe przemiany”, powiedziała Aneta Bartnicka komentując swoją nominację.

Źródło: Ad rem PR

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200