Analizatory wydajnościowe Intela

Intel udostępnił dwie nowe wersje analizatorów wydajności Intel VTune, przeznaczone dla systemu operacyjnego Microsoft Windows Server 2003 i środowiska programistycznego Visual Studio .NET 2003. Narzędzia Intel VTune Performance Analyzer 7.0 i Intel VTune Enterprise Analyzer 2.0 zapewniają optymalizowanie rozwiązań sieciowych i aplikacji opartych na platformie Intela.

VTune Performance Analyzer 7.0 obsługuje procesory Intel Pentium 4, Xeon, Itanium 2, PXA250 i PXA262. Narzędzie przygotowane jest do pracy w środowisku programistycznym Microsoft Visual Studio .NET 2003 i umożliwia optymalizację aplikacji i sterowników urządzeń dla systemu operacyjnego Windows Server 2003 i platformy Windows działającej na komputerach z procesorami Intela.

VTune Enterprise Analyzer 2.0 for Web Applications - .NET Edition umożliwia wykrywanie ograniczeń wydajności w wielowarstwowych aplikacjach, działających w środowisku złożonym z systemów opartych na procesorach Intela, zapewniając analizę na poziomie transakcji oraz diagnostykę na poziomie obiektów .NET.

Zobacz również:

  • Platforma tej firmy jest najlepsza w szkoleniu modeli językowych AI
  • Google ręcznie usuwa niewłaściwe odpowiedzi AI w wyszukiwarce
  • Wszystkie problemy macOS 14.4 - lepiej nie aktualizować Maców

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.intel.com/software/products.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200