Ambitne plany Tele2

Operator telekomunikacyjny Tele2 chce osiągnąć status największego alternatywnego dostawcy usług szerokopasmowego Internetu. Firmie mają w tym dopomóc pakiety dostępu do Sieci - nowość w ofercie spółki - oficjalnie zaprezentowane na poniedziałkowej konferencji prasowej.

Usługi dostępowe Tele2 oferowane są w oparciu o umowy bitstream access. Wykorzystując umowy o dostępie do lokalnej pętli abonenckiej TP SA nowy gracz na rynku broadbanowym w Polsce proponuje klientom trzy pakiety usług - dla przeciętnych, bardziej wymagających i profesjonalnych użytkowników. Wykorzystują one technologię ADSL i oferują przepustowość odpowiednio 1, 2 i 6 Mb/s (download). W przypadku wysyłania danych od klientów, prędkości transferu kształtują się na poziomie 256 kb/s (pakiet podstawowy i dla zaawansowanych) oraz 512 kb/s (pakiet profesjonalny).

Ambitne plany Tele2

Promocyjne opłaty miesięczne za dostęp do Sieci w Tele2

Pierwsza z wymienionych usług przez pierwsze półrocze użytkowania kosztować ma w promocji 15 zł, a po upływie tego terminu - 55 zł. Druga - 25 i 105 zł. Ceny miesięczne pakietu 6 Mb/s w porównywalnym okresie wynoszą odpowiednio 35 i 125 zł. Wymienione koszty dotyczą umów podpisywanych na 36 miesięcy, w przypadku krótszych umów koszty będą odpowiednio wyższe.

Standardowy koszt miesięczny dostępu do sieci za pośrednictwem Tele2 wynosić ma 200 (1 Mb/s), 220 (2 Mb/s) i 250 zł (6 Mb/s).

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 1,22 zł w promocji, a opłata standardowa - 122 zł.

Użytkownik otrzyma również modem Thomson SpeedTouch 536v6 z 4 złączami Ethernet (RJ-45) i wbudowanym firewallem (promocyjna cena - 1,22 zł, standardowa - 122 zł).

Uruchomienie usług ma trwać do 30 dni.

Więcej informacji: Tele2

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200