Altkom Software&Consulting rozszerza obecność na rynku europejskim

Firma otworzyła swoje przedstawicielstwo w Wielkiej Brytanii. Ośrodek oferuje angielskim klientom rozwiązania technologiczne dla branży ubezpieczeniowej i bankowej oraz specjalistyczne usługi wsparcia operacyjnego związane z tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem oprogramowania. Wielka Brytania to kolejny po Francji rynek europejski, na którym Altkom Software & Consulting rozwija swoje międzynarodowe struktury.

Przed decyzją o uruchomieniu przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, firma przeprowadziła wnikliwą obserwację i analizę potencjału rynku brytyjskiego, który stanowi trzeci na świecie pod względem wartości i największy w Europie rynek ubezpieczeń. Zdaniem Altkom Software & Consulting, kolejna fala recesji oraz zmiany legislacyjne w tej części Europy wpływają na wzrost popytu na usługi IT, które oferuje firma. "Wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z sektora finansowego w kraju i za granicą pozwoliło nam gruntownie poznać specyfikę i potrzeby branży, czyniąc Altkom Software & Consulting poważnym partnerem technologicznym wspierającym realizację założonych celów biznesowych naszych Klientów" - mówi Mateusz Eichler, Dyrektor Centrum Rozwiązań Ubezpieczeniowych i Assistance.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200