Alstor oferuje kontroler Raid Supertrack66

Raid Supertrack66, czterokanałowy kontroler firmy Promise umożliwiający budowę macierzy poziomu 5, 3 trafi do sprzedaży za pośrednictwem firmy Alstor.

Raid Supertrack66 oferowany przez warszawską firmę Alstor to czterokanałowy kontroler Promise umożliwiający budowę macierzy poziomu 5, 3 oraz standardowo 1, 0+1, 0, JBOD (Spanning) w oparciu o dyski ATAPI. Nowe urządzenie jest w pełni kompatybilne z kontrolerami macierzowymi z interfejsem SCSI. Nowy kontroler standardowo wyposażony jest we własny procesor (Intel i960RD) oraz pamięć typu Cache o pojemności 16MB co pozwala na uzyskanie bardzo szybkich transferów danych i odciążenie centralnego procesora.

Kontrolery serii Supertrack66 umożliwiają Hot Swap dysków oraz obsługę dysku zapasowego Hot Spare. Ze względu na mnogość rozbudowanych funkcji nowego kontrolera jest on przeznaczony głównie do profesjonalnych zastosowań w stacjach roboczych i serwerach typu ENTRY-LEVEL. SuperTrack66 wspierany przez Windows 95/08 oraz Windows NT objęty jest dwuletnią gwarancją.

Alstor

tel: (22) 675 55 15 w.182

fax: (22) 675 43 10

www.alstor.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200