Allied Telesis: nowa karta sieciowa Fast Ethernet

Allied Telesis podjął produkcję nowej karty sieciowej o nazwie AT-2711FX. Jest to karta wyposażona w złącze PCI-Express x1, obsługująca połączenia światłowodowe Fast Ethernet (100 Mb/s).

Pracując w trybie pełnego dupleksu, karta może obsługiwać połączenie o długości 2 km. W przypadku pół dupleksu połączenie może mieć maks. długość 412 metrów.

Allied Telesis: nowa karta sieciowa Fast Ethernet

AT-2711FX

Karta (pracująca zgodnie ze standardem 100Base-FX i obsługująca światłowody wielomodowe) jest dostępna z konektorami typu SC, ST lub MT-RJ.

Karta może obsługiwać do czterech kolejek priorytetów i do 64 sieci VLAN. Rozwiązanie wspiera funkcjonalność PXE (możliwość instalowania w komputerach pozbawionych dysków) oraz opcję Wake-on-LAN (zdalne włączanie komputera przez sieć LAN). Wspierane systemy operacyjne (sterowniki), to: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Linux (z jądrem 2.4.x i nowszym) i Netware.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200