Akwawit-Polmos będzie miał ERP i BI

Spółka Akwawit-Polmos, działająca w sektorze spirytusowym, podpisała umowę z firmą Itelligence na wdrożenie zintegrowanego systemu do zarządzania SAP ERP i aplikacji analitycznych SAP BusinessObjects Business Intelligence.

Celem wdrożenia jest usprawnienie wszystkich procesów biznesowych w spółkach Akwawit-Polmos i Wratislavia-Bio i przygotowanie narzędzi niezbędnych do analizowania danych finansowych przez zarząd spółek.

Kompleksowy projekt wdrożeniowy obejmie najważniejsze obszary działalności firmy. Opracowany zostanie moduł pełnej obsługi procesu akcyzowego i podatkowego. Podstawowe funkcjonalności mają być wdrożone do końca 2012 r., pozostałe moduły do końca lipca 2013 r. W systemie docelowo będzie pracować ponad 100 użytkowników.

Zobacz również:

"Projekt wdrożenia zintegrowanego systemu do zarządzania SAP jest ważnym elementem strategii naszej firmy. Dzięki wdrożeniu Akwawit-Polmos zyska nie tylko szybkie narzędzie do analizy danych finansowych, ale również narzędzie usprawniające pracę całego zespołu" - powiedział Grzegorz Ślak, prezes zarządu Akwawit-Polmos i Wratislavia-Bio.


TOP 200