Akademia XML

Na mocy umowy podpisanej z firmą Software AG, Altkom Akademia została wyłącznym przedstawicielem programu The XML Academy na terenie Polski.

Na mocy umowy podpisanej z firmą Software AG, Altkom Akademia została wyłącznym przedstawicielem programu The XML Academy na terenie Polski.

Działająca już w kilkunastu krajach The XML Academy stanowi centrum wiedzy, edukacji i certyfikacji Software AG w zakresie popularyzacji standardu XML i wykorzystywania jego zalet w przedsiębiorstwach.

Zobacz również:

  • Powstała przeglądarka dedykowana do obsługi kryptowalut

Altkom jest od 2000 roku autoryzowanym partnerem Software AG. W 2001 roku obie firmy wspólnie wzięły udział w ogólnopolskim cyklu seminariów oraz w zorganizowanej w Warszawie konferencji poświęconej standardowi XML.

"Celem programu jest zapoznanie menedżerów i profesjonalistów IT z praktycznym zastosowaniem standardu XML w konkretnych warunkach biznesowych. Atutem The XML Academy jest nastawienie na spełnianie indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw i instytucji. Instruktorzy prowadzący kursy The XML Academy uczestniczą w projektach integracyjnych Altkomu, dzięki czemu posiadają praktyczne doświadczeni w zakresie wdrożenia rozwiązań opartych o XML" – powiedziała Danuta Bluj, Dyrektor Edukacji w Altkomie.

"Altkom będzie oferował szkolenia dotyczące samego standardu XML jak również produktów Software AG, m.in. serwera do przetwarzania informacji w technologii XML – Tamino. W ramach ścieżek certyfikacyjnych The XML Academy, nasi Klienci będą mieli możliwość uzyskania tytułów Certified XML Engineer i Certified Tamino XML Engineer".

Język XML (EXtensible Markup Language) to uniwersalny standard do przechowywania, publikowania i wymiany elektronicznych dokumentów. Wspierany jest przez największych producentów oprogramowania takich jak Microsoft, IBM, Oracle, SUN, Software AG, SAP i wielu innych.

Więcej informacji:

http://www.softwareag.com/thexmlacademy

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200