Agnieszka Szopa–Maziukiewicz nową wiceprezes BIG InfoMonitor

Rada Nadzorcza Biura Informacji Gospodarczej BIG InfoMonitor SA podjęła uchwałę o rozszerzeniu składu zarządu spółki obecnej kadencji z dwóch do trzech osób i od 1 lipca 2019 r. na stanowisko wiceprezesa zarządu powołała Agnieszkę Szopę-Maziukiewicz.

Agnieszka Szopa–Maziukiewicz nową wiceprezes BIG InfoMonitor

Foto: BIK

Nowa wiceprezes BIG InfoMonitor odpowiada za zarządzanie procesami związanymi z jakością danych i informacją gospodarczą w bazie BIG, automatyzacją raportów cyklicznych oraz za nadzór nad pionem projektów informatycznych. Jej silne kompetencje IT w zarządzaniu Grupą BIK stanowią istotne wzmocnienie zarządu spółki BIG InfoMonitor.

Agnieszka Szopa-Maziukiewicz, która od 1 lipca 2019 r. wzmocniła skład zarządu BIG InfoMonitor, to obok wiceprezes Aleksandry Hybsz druga kobieta w trzyosobowym zarządzie spółki. Prezesem zarządu BIG InfoMonitor jest Sławomir Grzelczak.

Agnieszka Szopa-Maziukiewicz jest doświadczonym menedżerem

ma szerokie kompetencje w obszarach: IT, cyberbezpieczeństwa i zarządzania projektami. Od 2013 r. była związana z Grupą BIK jako dyrektor zarządzający obszarem IT. W latach 2011–2013 pełniła rolę dyrektora departamentu IT w Kredyt Banku. Wcześniej była zastępcą dyrektora IT, gdzie odpowiadała za rozwój i projekty w Deutsche Bank PBC. W latach 2001–2010 sprawowała szereg funkcji menedżerskich w Raiffeisen Bank Polska, m.in. w obszarze zarządzania projektami, rozwoju systemów transakcyjnych oraz utrzymaniu aplikacji bankowych.

Agnieszka Szopa-Maziukiewicz w 2018 r. została uhonorowana Diamentem CIO sektorowej innowacji, plasując się w gronie ósemki najlepszych szefów IT w Polsce.

Źródło: BIG InfoMonitor

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200