Agent Allianz z terminalem

Firma Ingenico Group została wybrana przez węgierski oddział towarzystwa ubezpieczeniowego Allianz na dostawcę rozwiązania mPOS. Do końca 2015 roku 800 agentów w mobilne urządzenia do akceptacji płatności.

Dzięki rozwiązaniu Ingenico, agenci ubezpieczeniowi będą przyjmować płatności za polisy natychmiast po uzgodnieniu kontraktu, niezależnie od miejsca pobytu klientów. Rozwiązanie zawiera: bezpieczny mobilny terminal iCMP, za pomocą Bluetooth łączący się ze specjalną aplikacją sprzedażową Allianz, zainstalowaną na smartfonach agentów (Android i iOS), kompleksową platformę zarządzania mobilną sprzedażą, umożliwiającą zarządzanie opcjami wpływów i administracji, dostosowywania danych agenta i urządzenia, a także funkcji raportowania oraz bieżących analiz. Do zabezpieczenia transakcji płatniczych służą PCI DSS oraz szyfrowanie Point to Point.

W ciągu kilku pierwszych tygodni implementacji za pomocą rozwiązania przeprowadzono ponad 6000 transakcji.

Zobacz również:

  • Indie znoszą zakaz wykorzystywania kart operatora MasterCard
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200