Adobe Photshop 2.5

Adobe Photoshop 2.5 jest alternatywą w stosunku do tradycyjnych systemów wspomaganego komputerowo przetwarzania obrazów.

Adobe Photoshop 2.5 jest alternatywą w stosunku do tradycyjnych systemów wspomaganego komputerowo przetwarzania obrazów.

Pozwala on uzyskiwać większą wydajność przy opracowywaniu zeskanowanych albo uzyskanych komputerowo obrazów, gdyż w trybie CMYK możliwa jest edycja koloru na ekranie. Program umożliwia manipulowanie półcieniami, bitmapami, odcieniami szarości i kolorami, edycję obrazów, import oraz eksport danych z innych programów graficznych. Do tego oferowana jest cała gama filtrów pozwalających uzyskiwać efekty specjalne przy 16 mln. kolorów. Nowo opracowana przez Adobe architektura oprogramowania umożliwia przyspieszenie szczególnie pracochłonnych operacji przez specjalizowane wsparcie sprzętowe. Takie funkcje jak filtrowanie, transformacje kolorów, powiększanie i pomniejszanie ilustracji, jak też redagowanie obrazu wykonywane są przez koprocesor, przez co odciążony zostaje proceso centralny.Photoshop 2.5 dla Apple Macintosh jest praktycznie tożsamy z Photoshop 2.5 dla Windows. Ma nie tylko takie same menu, ale również dane, filtry i maski mogą być dowolnie wymieniane pomiędzy tymi systemami - na dyskietkach, cartridge'ach lub via LAN.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200