AdRem w programie Novell PartnerNet

Krakowska firma AdRem Software zajmująca się oprogramowaniem do zarządzania sieciami, dołączyła do grona partnerów Novella w ramach programu PartnerNet. Program ten skupia niezależnych dostawców oprogramowania (Independent Software Vendor) i służy jako platforma współpracy w zakresie marketingu, sprzedaży i szkoleń.

Firma od ponad 6 lat współpracuje z Novellem. Uczestniczyła w licznych targach i seminariach organizowanych przez Novella – jako jedyna polska firma od lat uczestniczy w targach Novell BrainShare organizowanych w USA i Europie. Opracowywane przez AdRem narzędzia wspomagają zarządzanie sieciami korporacyjnymi działającymi na platformie NetWare, jednak flagowy produkt firmy - AdRem NetCrunch - wychodzi poza NetWare, umożliwiając zarządzanie sieciami niezależnie od platformy.

AdRem od lat bezpośrednio współpracuje również ze światowym stowarzyszeniem Novell Users International i jego krajowym odpowiednikiem - Polskim Towarzystwem Użytkowników Novell.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200