Acer zacieśnia współpracę z partnerami

Zacieśnianie współpracy z partnerami handlowymi ma pomóc firmie Acer Computer Polska w odbudowaniu pozycji na krajowym rynku.

Podczas spotkania z partnerami handlowymi Adam Nawrocki, dyrektor generalny Acer Computer Polska nie zaprzeczał, że obecna sytuacja firmy nie jest najlepsza. W związku z tym przedstawił kolejne posunięcia, jakie ma zamiar uczynić jego przedsiębiorstwo, by odbudować swoją pozycję na polskim rynku. Za najważniejszy punkt Nawrocki uznał rozbudowanie i zacieśnienie współpracy z kanałem dystrybucyjnym, a szczególnie z partnerami handlowymi. Przyznał, że obecnie nie ma sensu przeprowadzać wzmożonych akcji marketingowych promujących oferowane przez firmę produkty, ponieważ dystrybutorzy i dilerzy mogliby nie nadążyć w zaspakajaniu gwałtownie rosnącego popytu wywołanego takimi przedsięwzięciami. Szef polskiego oddziału Acera poinformował partnerów, że firma będzie stawiać przede wszystkim na tradycyjną dystrybucję swoich towarów. Zapewnił ich również, że Acer nigdy nie będzie zajmował się sprzedażą bezpośrednią i w związku z tym partnerzy mogą nie obawiać się, iż firma zacznie zabierać dilerom klientów.

Acer Computer Polska

tel. (22) 692 16 70

www.acer.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200