Acer wymienia kadry

Zmiany na najwyższych szczeblach w firmie Acer mają wspomóc nową strategię, polegającą na silniejszej promocji marki.

Objęcie przez Gianfranco Lanci prezesury Acer Europe ma pociągnąć za sobą zmiany, których celem jest takie wypromowanie marki Acer, by do roku 2002 firma stała się jedną z pięciu największych w europejskiej branży IT.

- Firma koncentrować się będzie teraz na rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Klient zacznie postrzegać Acera jako jedną firmę, niezależnie od tego czy jest zainteresowany rozwiązaniami sieciowymi, komputerami czy peryferiami. Strategia ta będzie także realizowana w Polsce - mówi Adam Nawrocki, prezes Acer Polska.

W ofercie Acer Group znajdują się serwery wieloprocesorowe, stacje roboocze, komputery biurowe, notebooki, kolorowe monitory (CRT i TFT), klawiatury, napędy CD-ROM, skanery, urządzenia sieciowe, modemy, a także telefony komórkowe. W 1997 r. Acer przejął dział projektowania i produkcji notebooków firmy Texas Instruments. Jednocześnie powstał Acer Netxus - oddział zajmujący się produkcją i sprzedażą urządzeń sieciowych na potrzeby sieci lokalnych (LAN) i rozległych (WAN). Acer Computer Polska, będący oddziałem Acer Computer Germany, jest obecny na polskim rynku od 1988 roku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200