Acer oferuje komputer zintegrowany z wyświetlaczem LCD

Firma Acer Computer wprowadziła na polski rynek komputer z nowej serii Veriton FP.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/acerlcd.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Acer rozpoczyna w Polsce sprzedaż pierwszego modelu najnowszej serii komputerów Veriton FP. W jednej obudowie łączy on w sobie wyświetlacz LCD z szybkim komputerem biurkowym. Dzięki małym wymiarom, a szczególnie głębokości poniżej 17 cm mieści się nawet na wąskich biurkach.

W obudowie z 15-calowym ekranem LCD o wysokiej rozdzielczości kryje się procesor Pentium III 700, 128 MB RAM, dysk twardy 20 GB i szybka karta graficzna. Standardowym wyposażeniem jest karta sieciowa Ethernet, modem oraz rozbudowane funkcje zarządzania, w tym Acer TimeMachine, do odtwarzania konfiguracji komputera.

Piętnastocalowy ekran LCD jest sterowany cyfrowo, w przeciwieństwie do klasycznego kablowego połączenia z komputerem, nie ma żadnych strat sygnału. Dodatkowo technologia TFT (Thin Film Transistor) zapewnia obraz całkowicie pozbawiony migotania, spełniający najostrzejsze standardy ergonomii (w tym całkowity brak promieniowania). Veriton FP został zaprojektowany i zbudowany jako komputer multimedialny - ma zainstalowany wydajny akcelerator 3D - ATI Rage LT Pro (AGP), kartę dźwiękową oraz wbudowane głośniki. Na panelu czołowym znajduje się także napęd CD-ROM 24x (opcjonalnie DVD-ROM 6x/24x), Komputer objęty jest 3 letnią gwarancją realizowaną przez firmy CSS i IMC Serwis.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to równowartość 3252 USD + VAT

Acer Computer Polska

tel. (0-22) 692-16-70

fax: (0-22) 692-16-75

www.acer.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200