ARiMR zrywa kontrakt z HP?

Według nieoficjalnych informacji, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zdecydowała się zerwać kontrakt z Hewlett-Packard na budowę systemu ewidencji rolnej IACS. Przedstawiciele HP zaprzeczają tym doniesieniom informując, że strony nie zakończyły jeszcze negocjacji. Ostateczne decyzje w tej sprawie mogą zapaść już w poniedziałek.

Według nieoficjalnych informacji, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zdecydowała się zerwać kontrakt z Hewlett-Packard na zbudowanie systemu ewidencji rolnej IACS. Zgodnie z informacjami jakie przekazała nam rzeczniczka polskiego oddziału HP, Dominika Krzyżanowska: „Na chwilę obecną ta informacja jest nieprawdziwa. Władze spółki w dalszym ciągu prowadzą rozmowy z agencją. Ostateczne decyzje w tej sprawie mogą zapaść już w poniedziałek (25 lutego)."

Wicepremier i minister rolnictwa Jarosław Kalinowski w dzisiejszej wypowiedzi dla Programu III Polskiego Radia, stwierdził, że nawet jeśli kontrakt z Hewlett-Packard zostanie unieważniony, to system IACS powstanie do końca tego roku.

Zobacz również:

  • Ericsson i Apple doszły do porozumienia
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200