ACC Distribution zostaje oficjalnym dystrybutorem produktów Crucial i Ballistix w Polsce

ACC Distribution ACC Distribution, jeden z największych i najszybciej rozwijających się dystrybutorów podzespołów komputerowych, akcesoriów, oprogramowania, elektroniki użytkowej i sprzętu AGD w Europie, został oficjalnym dystrybutorem produktów Crucial i Ballistix w Polsce.

Prowadząc dystrybucję produktów Crucial i Ballistix, ACC Distribution planuje ugruntować swoją pozycję rynkową w Polsce, zwiększyć efektywność dystrybucji oraz dostarczać swoim partnerom większą wartość dodaną.

ACC Distribution reprezentuje ponad 200 marek z całego świata, w tym marki Crucial i Ballistix, stworzone przez globalną amerykańską korporację Micron Technology Inc. Przedsiębiorstwo to produkuje wiele rodzajów urządzeń półprzewodnikowych, w tym pamięci DRAM, pamięci flash oraz dyski SSD.

Rozpoczynając swoją działalność 35 lat temu, Micron Technology Inc. był jednym z ponad 40 producentów pamięci działających na rynku – obecnie Micron to jeden z największych producentów pamięci na świecie. Przedsiębiorstwo prowadzi ścisłą współpracę biznesową z partnerami z branży IT, dając swoim kontrahentom dostęp do najnowszych technologii i pozwalając im uzyskać przewagę konkurencyjną na własnych rynkach.

Produkty Micron w postaci pamięci DRAM, NAND oraz NOR Flash są stosowane wszędzie, począwszy od informatyki, sieci i serwerów, po urządzenia mobilne, konsumenckie, motoryzacyjne i przemysłowe. Micron Technology Inc. jest innowatorem i liderem w branży, opracowując przełomowe technologie zmieniające otaczający nas świat. Wszystkie przedsiębiorstwa zlokalizowane w Polsce już teraz mogą składać zamówienia na produkty Crucial i Ballistix w ACC Distribution, poprzez innowacyjny i przyjazny użytkownikowi system e-commerce: www.accdistribution.net.

Kontakt handlowy:
Mindaugas Eidukynas (PL)
[email protected]

Materiał stworzony we współpracy z firmą Acme Grupe.