7Stores Polska będzie współpracować ze spółką Univers'all

Internetowa giełda nadwyżek przemysłowych prowadzona przez 7Stores będzie korzystać z zasobów rzeszowskiej firmy, która działa na polskim rynku nadwyżek produkcyjnych od 1989 r.

Spółka 7Stores Polska, prowadząca internetową giełdę nadwyżek przemysłowych, zawarła umowę o współpracy z Univers'all sp. z o.o, firmą zajmującą się obrotem nadwyżek przemysłowych.

Przedstawiciele firmy liczą, że dzięki umowie stanie się ona liderem na swoim rynku. Na stronach Europejskiej Giełdy Nadwyżek Przemysłowych 7Stores Polska będzie oferować ponad 36 tys. produktów będących nadwyżkami przemysłowymi, pochodzącymi od ponad 7 tys. firm. Z kolei Univers'all wraz z podpisaniem umowy uzyskuje dostęp do międzynarodowych rynków zbytu i nowych technologii biznesowych.

Mający swoją siedzibę w Rzeszowie Univers'all działa na rynku nadwyżek produkcyjnych od 1989 r. Jest najstarszą tego typu firmą w kraju, która dotychczas działała jedynie z wykorzystaniem metod tradycyjnych.

***

7Stores Polska uruchomiła internetową giełdę nadwyżek przemysłowych

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200