7000 godzin z projektora Epsona

Epson wprowadza na rynek projektor EMP-9300 wyposażony w nową, cylindryczną lampą projekcyjną, której żywotność wynosi aż 7000 godzin. Urządzenie charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością 1400x1050 pikseli i jasnością na poziomie 2500 ANSI lumenów.

7000 godzin z projektora Epsona
Kontrast to 1100:1 co jak na model LCD jest wartością co najmniej dobrą. Urządzenie pozwala na uzyskanie obrazu o przekątnej do 7,62 m. Funkcja Epson Quick Corner ułatwia ustawienie prawidłowej geometrii obrazu za pomocą kilku prostych czynności.

Nowe oprogramowanie do jednoczesnego sterowania wieloma projektorami to możliwość ujednolicenia kolorów na wielu ekranach, na przykład w symulatorach lotniczych lub symulatorach pola walki. Wystarczy do tego jeden komputer, połączony z projektorami za pomocą złącza szeregowego lub LAN. Oprogramowanie EasyMP.net umożliwia sterowanie innymi funkcjami projektora przez sieć, a także zbieranie i przesyłanie informacji.

Przy włączonej funkcji Direct Power projektor uruchamia się natychmiast po włączeniu zasilania sieciowego. Nie trzeba wówczas włączać projektora ręcznie lub za pomocą pilota zdalnego sterowania. Umożliwia to korzystanie z projektora Epson EMP-9300 w zintegrowanych systemach z centralnym sterowaniem.

Urządzenie wyposażono w pakiet zabezpieczeń przed nieuprawnionym użyciem. Dostęp do projektora jest chroniony hasłem – nieznajomość hasła uniemożliwia jego włączenie. Kolejne zabezpieczenie to programator czasowy. Można w ten sposób ustalić maksymalny czas użytkowania projektora w trakcie jednej sesji.

Cechy projektora Epson EMP-9300

-Rozdzielczość SXGA+, 1400 x 1050 pikseli

-Kontrast 1100:1

-Jasność 2500 ANSI lumenów

-Nowa, cylindryczna lampa projekcyjna o trwałości przedłużonej do 7000 godzin

-Przekątna obrazu od 0,50 do 7,62 m

-Prostokątny obraz dzięki funkcji Epson Quick Corner

-Funkcja Direct Power On

-Możliwość regulacji wielu projektorów jednocześnie

-Oprogramowanie Epson EasyMP.net do łatwej integracji z siecią

-Pilot zdalnego sterowania

-Dostępnych sześć opcjonalnych obiektywów

Sugerowana cena detaliczna to 89 tys zł. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.

Dystrybutor:

http://www.avc.com.pl


TOP 200