50.000 komputerów na godzinę

McAfee ePolicy Orchestrator 3.0 jest narzędziem przeznaczonym dla administratorów sieci. Oprogramowanie to oferuje scentralizowaną kontrolę nad zagrożeniami występującymi w sieci przedsiębiorstwa. Dzięki funkcji McAfee Express Global Updating administratorzy systemów informatycznych mogą uaktualnić i zweryfikować do 50.000 komputerów w ciągu jednej godziny.

Do nowych funkcji urządzenia McAfee ePolicy Orchestrator należą:

- McAfee Express Global Updating

- McAfee ePolicy Orchestrator Fusion Services

- McAfee Small Business Wizard dla średnich i małych firm

- rozbudowane opcje i raporty graficzne

- rozszerzona funkcjonalność obsługi użytkowników mobilnych.

Funkcja McAfee Express Global Updating zwiększa szybkość aktualizacji przez wykorzystanie SuperAgentów do równomiernego rozłożenia obciążenia związanego z komunikacją i aktualizacją w całej sieci przedsiębiorstwa. Pozwala to zaoszczędzić przepustowość łączy i zwiększa szybkość reagowania na nowe zagrożenia.

Z kolei McAfee Small Business Wizard umożliwia firmom zatrudniającym mniej niż 250 pracowników błyskawiczne wdrożenie systemu ochrony antywirusowej oraz polityki bezpieczeństwa. Dwie nowe funkcje tworzenia raportów oferują przegląd stanu bezpieczeństwa przedsiębiorstwa w przejrzystym układzie graficznym. Jedno wciśnięcie klawisza daje administratorom wiedzę o wirusach i czułych punktach ich systemu oraz pozwala sprawdzać poziom wrażliwości na atak i zgodność z ustalonymi standardami polityki ochrony informatycznej.

Zobacz również:

  • Internetowa transmisja meczu Polski z Austrią przerwana z powodu ataku DDoS
  • Google łata 50 luk systemu Android

Sprzedaż produktów McAfee w Polsce prowadzą autoryzowani dystrybutorzy: ABC Data (http://www.abcdata.com.pl ) oraz Tech Data Polska (http://www.techdata.pl ).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200