3Com oferuje HomeConnect PC Digital WebCam

Firma 3Com wprowadziła na rynek kamerę internetową opartą na technologii Vista Imaging, przeznaczoną do pracy z komputerami stacjonarnymi i przenośnymi.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/camera.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Wprowadzona do sprzedaży przez firmę 3Com kamera oparta na technologii Vista Imaging może współpracować z komputerami stacjonarnymi i notebookami działającymi pod kontrolą systemów Windows 95, 98 i 2000. Urządzenie wspomagające pracę w sieci przeznaczone jest do użytku domowego i w małych biurach. Pracę z kamerą 3Com ułatwia proste w obsłudze złącze USB oraz oprogramowanie pełniące funkcję panelu. Pozwala ono wywoływać wszystkie znajdujące się w pakiecie narzędzia: wideofon, pocztę elektroniczną oraz programy do rejestracji i edycji obrazu.

Dołączany do kamery pakiet zawiera programy: Microsoft NetMeeting, umożliwiający współdzielenie aplikacji i nawiązywanie połączeń wideo Internet/LAN zgodnych ze standardem H.323; NetCard Pro firmy PictureWorks Technology, pozwalający wysyłać pocztą elektroniczną cyfrowe pocztówki; PictureWorks Live ułatwiający tworzenie, edycję i współdzielenie plików wideo; VIDcap i Viviewer do ciągłej rejestracji i edycji obrazów za pomocą przycisku migawki oraz WebCam 32, umożliwiający w regularnych odstępach umieszczać w sieci robione zdjęcia.

3Com

tel.: (22) 646 72 50

fax: (22) 646 72 52

www.3com.com

www.3com.pl


TOP 200