35. Międzynarodowa Konferencja Rzeczników Ochrony Danych i Prywatności

Honorowym patronem imprezy został Computerworld Polska.

35. Międzynarodowa Konferencja Rzeczników Ochrony Danych i Prywatności

35. Międzynarodowa Konferencja Rzeczników Ochrony Danych i Prywatności

Konferencja to największe, coroczne spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z ochroną danych osobowych i prywatności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-26 września 2013 roku w Warszawie. Hasłem przewodnim imprezy będzie Prywatność: Przewodnik Po Zagmatwanym Świecie. Swoją obecność na konferencji potwierdziło blisko 70 delegacji z ponad 50 krajów.

35. Międzynarodowa Konferencja Rzeczników Ochrony Danych i Prywatności została podzielona na sesję zamkniętą dla akredytowanych Rzeczników Ochrony Danych i Prywatności (23-24 września) oraz sesje otwarte dla ekspertów i słuchaczy zainteresowanych ochroną danych osobowych (25-26 września). W trakcie konferencji odbędzie się sesja plenarna z panelem dyskusyjnym pt. „Prywatność jako wartość kulturowa”. Dalsza część obrad została natomiast podzielona na trzy ścieżki tematyczne: „Reformy na świecie. Interoperacyjność między regionami”, „Ochrona prywatności a technologia” oraz „Interesariusze: perspektywy, role, interesy”.

Zobacz również:

  • Nowe wydanie Computerworld
  • Zoom szuka szans na dalszy rozwój. Chce zainteresować klientów korporacyjnych
  • Instagram testuje nowe narzędzia do weryfikacji wieku

Patronat honorowy nad 35. Międzynarodową Konferencją Rzeczników Ochrony Danych i Prywatności objął Computerworld Polska. Więcej informacji na temat konferencji znaleźć można na jej oficjalnej stronie internetowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200