30 tys. zł może zdobyć najlepsza praca dyplomowa z zakresu inżynierii

Aż 30 tys. zł może zdobyć autor najlepszej pracy dyplomowej w Konkursie o Nagrodę ABB. Prace mogą dotyczyć elektroenergetyki, automatyki, inżynierii czy nanotechnologii. Zgłoszenia trwają do 15 listopada.

Oprócz wynoszącej 30 tys. zł nagrody głównej przyznane będą również dwa wyróżnienia wynoszące 15 tys. zł. Konkurs obejmuje obronione prace magisterskie, inżynierskie oraz doktorskie, napisane w języku polskim lub angielskim. Zgłaszać można zarówno opracowania indywidualne, jak i zbiorowe.

W konkursie rywalizować będą prace z zakresu: elektroenergetyki, automatyki i diagnostyki przemysłowej, energoelektroniki, inżynierii i zarządzania procesami wytwarzania, zaawansowanych technologii i systemów inżynierskich, technologii i systemów informatycznych lub nanotechnologii i inżynierii materiałowej w zastosowaniach przemysłowych.

Fundatorem nagrody jest dyrektor Centrum Badawczego ABB oraz prezes Zarządu ABB Sp. z o.o.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym należy przesłać streszczenie, w którym trzeba wykazać innowacyjność i oryginalny charakter pracy. Streszczenie nie powinno zawierać więcej niż tysiąc słów. Do II etapu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 50 prac. Te osoby będą poproszone o przesłanie organizatorom egzemplarza swojej pracy.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w maju 2014 roku.

Szczegóły na stronie:http://www.abb.pl/konkurs

autor: PAP, źródło: http://naukawpolsce.pap.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200