2Si z CA

Katowicka firma Sieciowe Systemy Informacyjne S.A. 2Si i Computer Associates (CA) podpisały porozumienie o współpracy.

Katowicka firma Sieciowe Systemy Informacyjne S.A. 2Si i Computer Associates (CA) podpisały porozumienie o współpracy.

"Będziemy zajmować się dystrybucją oprogramowania CA w Polsce, w szczególności systemu klasy MRP II, wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem Manman/X, i oprogramowania do zarządzania sieciami Unicenter" - powiedział Jerzy Szymura, prezes 2Si. Katowicka spółka zamierza również wykorzystywać oprogramowania CA w realizacji projektów, związanych z integracją systemów. 2Si wesprze amerykańską firmę w procesie lokalizacji oprogramowania Manman/X.

Zdaniem prezesa, oprogramowanie CA nie będzie konkurowało w ofercie z produktami innych producentów. "Znajdujący się w naszej ofercie, opracowany przez Techmex system do zarządzania przedsiębiorstwem Premiera, w przeciwieństwie do CA-Manman/X nie jest przeznaczony dla przedsiębiorstw produkcyjnych" - stwierdził Jerzy Szymura. "Na razie nasza współpraca nie obejmuje dystrybucji produktów bazodanowych CA. Być może w przyszłości włączymy do naszej oferty bazę danych Jasmine" - powiedział prezes firmy.

Przedstawiciele 2Si poinformowali o podwyższeniu kapitału spółki o 2,5 mln USD poprzez emisję i sprzedaż akcji inwestorom finansowym - funduszom inwestycyjnym Pioneer Poland i Renaissance.


TOP 200