Zastanawiając się nie tylko nad kurą

Bawi się ostatnio spora część rodaków w wymyślanie, co też na temat zdarzenia ujętego w słowa: "Dlaczego kura przekroczyła ulicę?" - powiedziałyby co bardziej znane i znamienite osobistości.

Bawi się ostatnio spora część rodaków w wymyślanie, co też na temat zdarzenia ujętego w słowa: "Dlaczego kura przekroczyła ulicę?" - powiedziałyby co bardziej znane i znamienite osobistości.

Niespodziewanie pojawił się w proponowanych odpowiedziach wątek nowoczesnego stylu zarządzania, dlatego żart ten pozwolę sobie zacytować (wszak w każdej karykaturze znajduje się ziarno prawdy). A więc na pytanie: "Dlaczego kura przekroczyła ulicę?", pani przedszkolanka odpowiedziała - żeby przejść na druga stronę. Platon - dla ważniejszego dobra - odpowiedział. Arystoteles - taka jest natura kur, że przekraczają ulice. Marks - to było historycznie nie do uniknięcia. Timothy Leary - ponieważ to była jedyna wycieczka, na którą chciał zezwolić kurze rząd. Saddam Hussajn - to nie był sprowokowany akt rebelii i mamy prawo zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tę kurę. Kapitan James T. Kirk - żeby pójść tam, gdzie jeszcze nigdy żadna kura nie była. Martin Luter King jr. - widzę świat, w którym wszystkie kury są wolne i mogą przekraczać ulice, nie będąc pytanymi o motywy. Richard M. Nixon - kura nie przekroczyła ulicy. Powtarzam, kura nie przekroczyła ulicy. Machiavelli - decydujące jest to, że kura przekroczyła ulicę. Kogo interesują powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy. Freud - fakt, że się w ogóle tą sprawą interesujecie, iż kura przekroczyła ulicę, ujawnia waszą seksualną niepewność. Oliver Stone - pytaniem nie jest "dlaczego kura przekroczyła ulicę", tylko "kto przekroczył ulicę w tym samym momencie, kogo przeoczyliśmy w naszej nienawiści, podczas gdy obserwowaliśmy kurę". Darwin - kury zostały w dłuższym okresie przez naturę tak wybrane, że teraz są genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczać ulicę. Einstein - czy to kura przekroczyła ulicę, czy też to ulica się przesunęła pod kurą, zależy od waszego punktu odniesienia. Hemigway - aby umrzeć. W deszczu. Colonel Sanders - przeoczyłem jakąś? Napoleon Bonaparte - uciekła. W miłości jest tylko jedno wyjście: ucieczka. Budka Suflera - skąd wziął się ten ptak po środku drogi? Rzecznik prasowy policji - trwają czynności procesowe, zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia. Ze względu na dobro sprawy na obecnym etapie śledztwa nie mogę nic więcej Państwu powiedzieć. Leibnitz - szuka najlepszego ze światów.

I renomowana firma konsultingowa - deregulacja na dotychczasowej stronie ulicy zagrażała dominującej pozycji rynkowej kury. Kura rozpoznała wyzwanie w rozwinięciu swoich kompetencji, które są niezbędne na nowych rynkach nacechowanych wysoką konkurencją. W partnerskiej współpracy z klientem nasza firma pomogła kurze przemyśleć fizyczną strategię dystrybucji i procesów przetwórstwa. Stosując Model Integracji Drobiu (MID), nasza firma pomogła kurze zastosować jej umiejętności, metodologię, wiedzę, kapitał i doświadczenie w celu ukierunkowania pracowników, procesów i technologii kury w ramach programu Programm-Management na wspomaganie jej całościowej strategii. Nasza firma zaangażowała zróżnicowanie Cross-Spectrum analityków ulic i najlepszych kur, jak również naszych doradców z szerokimi doświadczeniami w przemyśle transportowym, którzy podczas dwudniowych narad sprowadzili swój kapitał wiedzy do wspólnego poziomu i stworzyli synergię, aby osiągnąć konieczny cel, a mianowicie wypracowanie i wdrożenie ogólnoprzedsiębiorczej ramy wartości w procesie drobiowym średniego szczebla. Spotkanie miało miejsce w parkowej okolicy, aby zapewnić atmosferę testową, która bazuje na strategiach, na których skupia się przemysł, i która zaowocowała w jasnej i jedynej w swoim rodzaju teorii rynku. Nasza firma pomogła kurze przemienić się, żeby stać się bardziej kurą sukcesu...

A co na te wszystkie mądrości kura? Kura - a co to was obchodzi.


TOP 200